Poznaj nas!

Zespół Flob a dob.

Grzegorz Łada-Bartoszewicz

Plastyka

Od ponad 20 lat jest pasjonatem przeszłości i kolekcjonerem sztuki oraz rzemiosła artystycznego. Z wykształcenia plastyk i architekt krajobrazu, a także przewodnik po Warszawie. Wychowany w domu wypełnionym sztuką i historią. Zakochany „po uszy” w przedmiotach. Przez wiele lat prowadził własną galerię z antykami, organizował wernisaże różnych artystów. Od czasu do czasu animuje i prowadzi zajęcia plastyczne dla dzieci np. z domów dziecka. Ogromnie ceni sobie indywidualizm i wrażliwość każdego człowieka. Wierzy, że od każdego można się czegoś nauczyć, nie zważając na jego wiek.

Prywatnie jest tatą 2-letniej Niny, opiekunem psa Figi, lubi słuchać muzyki klasycznej, podróżować (za sprawą swojej żony ☺ ) i poznawać ciekawe miejsca związane ze sztuką oraz grać w brydża.

Michał Kloch

Programowanie | OzoCode | Akademia OSMO | Kurs Swift Playgrounds | Montaż i produkcja video | Młodzi przedsiębiorcy

Jest niepoprawnym gadżeciarzem, zakochanym w technologii i śledzącym nieustannie aktualne trendy oraz wszelkie nowinki z rynku. Ukończył Wyższą Szkołę Promocji na Wydziale Reklamy. Od wielu lat związany zawodowo z marką Apple, obecnie menager w firmie Komputronik. Posiada wieloletnie doświadczenie jako trener i szkoleniowiec.

Prywatnie właściciel papużki o imieniu Mano. Fascynuje go design i wzornictwo przemysłowe oraz architektura.

Dominika Kasprzycka-Gałczyńska

Gordonki

Muzyka towarzyszy jej od najmłodszych lat. Jest absolwentką ZPSM im. F. Chopina w Warszawie na Wydziale Wokalnym, a także Akademii Muzycznej im. F. Nowowiejskiego w Bydgoszczy na Wydziale Dyrygentury, Jazzu i Edukacji Muzycznej. Ukończyła Kurs Gordonowski organizowany przez Fundację Kreatywnej Edukacji. Jej osiągnięcia to m.in. IV. miejsce w polskiej edycji Idola, I. miejsce w Szansie Na Sukces (repertuar Ewy Bem), III. miejsce w Opolskich Debiutach, I. miejsce w Konkursie „Pamiętajmy o Osieckiej” Nadzieja Roku 2011. Zdobyła także nagroda główną konkursu Pamięci Andrzeja Zauchy.

Jej pasją jest rozbudzanie wrażliwości muzycznej u wszystkich, bez względu na wiek. Przez 5 lat zajmowała się nauką śpiewu dla dzieci, młodzieży i dorosłych, a od ponad 4 lat prowadzi zajęcia umuzykalniające dla najmłodszych. Dodatkowo spełnia się śpiewając w zespole wokalnym Singin’ Birds. Prywatnie jest mamą 15-miesięcznej Heli.

Agnieszka Filipkowska

Angielskie śpiewanki – Little songs 

Od kilku lat jest nauczycielką języka polskiego i angielskiego w społecznej szkole podstawowej. Prowadzi też autorskie kółko zainteresowań ”English Drama”. Współpracuje z WSiP-em przy tworzeniu tekstów literackich dla najmłodszych. Prywatnie, mama dwujęzycznej Hani i jeszcze niewiele mówiącej, ale wiele przyswajającej Janki. Od zawsze kocha śpiewać, rymować i bawić się w teatr, choćby najmniejszy na świecie.

Izabela Szemetiuk

Logorytmika

Śpiew od zawsze był jej pasją. Już jako trzyletnie dziecko wiedziała, że w przyszłości, chce występować na scenie. Na początku były to występy w formie konkursów recytatorskich, potem przerodziły się w konkursy i festiwale wokalne. Ukończyła Studium Muzyczne w klasie fortepianu i saksofonu. Zaczynała koncertować z Młodzieżowej Orkiestrą Dętą w Parczewie, gdzie wcielała się w rolę wokalistki i saksofonistki. Absolwentka Lubelskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej II st. im. Witolda Lutosławskiego (wydział rozrywkowy- klasa wokalu rozrywkowego i jazzu), którą ukończyła z wyróżnieniem. Wieloletni udział w festiwalach wokalnych zaowocował licznymi nagrodami i wyróżnieniami, m.in. była trzykrotną Laureatką „Diamentów Lublina”. Za swoje osiągnięcia artystyczne wielokrotnie nagradzana stypendiami m.in. przez Marszałka Województwa Lubelskiego. Uczęszczała do Szkoły Aktorskiej Machulskich w Warszawie, następnie na Warsztaty Aktorskie Doroty Zięciowskiej. Doświadczenie aktorskie wniosło mnóstwo do jej postrzegania muzyki, śpiewu, sposobu kreacji scenicznej, występowania. Założycielka warsztatów wokalnych “Zaśpiewani”, które zrzeszają młodych wokalistów. Pracuje jako trener wokalny przy Akademii Triola. Aktorka Teatru Hybrydy. Studentka II roku Logopedii Klinicznej na Uniwersytecie Warszawskim. W wolnym czasie pracuje nad własnym materiałem muzycznym.

Dominik Sieńko

Zajęcia wokalne – muzyka jest w NAS! 

Dominik jest absolwentem Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych nr 4 im. K. Szymanowskiego w Warszawie. Aktualnie student I roku logopedii na Uniwersytecie Warszawskim. Od lat pobiera lekcje u certyfikowanego trenera głosu – Krzysztofa Wojciechowskiego, do którego uczniów należą m.in. Margaret, Monika Borzym, KAEN, Paweł Izdebski, Magda Bereda. Dominik występował na wielu scenach w kraju, a także za granicą. Występował między innymi w Filharmonii Narodowej, Studio Koncertowym Polskiego Radia im. W. Lutosławskiego oraz w Muzycznym Studio Polskiego Radia A. Osieckiej. Na co dzień śpiewa w zespole Freshmood, z którym wykonuje utwory autorskie. Na swoim koncie ma liczne wyróżnienia i nagrody zarówno w krajowych, jak i międzynarodowych konkursach wokalnych. Jego autorski utwór pt. „Upadły wstań” został zaprezentowany w audycji „Fonoteka polska”, w internetowym radiu Praga, a „Wychodzę” uplasowało się w pierwszej dziesiątce w głosowaniu „Będzie głośno” w plebiscycie Polskiego Radia (kwiecień – 4 miejsce, maj – 7 miejsce). 

Agata Meilute

Teatralna banda –  zajęcia wprowadzające w tajniki świata teatru

Agata jest aktorką i instruktorką teatralną, absolwentką Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Jej profesorami byli m.in.: Zbigniew Zapasiewicz, Anna Seniuk, Krzysztof Kolberger, Joanna Szczepkowska. Współpracowała z Nettheatre, Teatrem Studio w Warszawie, Teatrem Kamienica, Teatrem Bajka. Zagrała też w kilku filmach i produkcjach telewizyjnych. Prowadziła warsztaty teatralne i recytatorskie dla dzieci i młodzieży. Przez kilka lat była w składzie jury konkursu recytatorskiego w Muzeum Anny i Jarosława Iwaszkiewiczów w Stawisku. 

Lubi gotować, przyjmować gości, słuchać opowieści, spacerować i obserwować. Jest mamą Marceliny i Maurycego i z tej roli cieszy się najbardziej.

Magdalena Chludzińska

Sztuka użytkowa 

Z wykształcenia archeolożka, od lat zajmuje się prowadzeniem zajęć z dziećmi i dorosłymi z zakresu szeroko pojętej sztuki i jej historii oraz warsztaty plastyczne. Miłośniczka podróży, zwłaszcza tych na wschód od Polski. Od czasu do czasu przewodniczka po Warszawie. Na co dzień współpracuje z Muzeum Narodowym i Uniwersytetem Warszawskim.

Nie wstydź się. Skontaktuj się z nami.

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z nami, napisz do nas. Damy Ci znać tak szybko, jak tylko to możliwe.