ZOBACZ, JAK ZYSKAĆ BEZPŁATNE ZAJĘCIA DLA DZIECI

Poznaj nas!

Zespół Flob a dob.

Grzegorz Łada-Bartoszewicz

Plastyka

Od ponad 20 lat jest pasjonatem przeszłości i kolekcjonerem sztuki oraz rzemiosła artystycznego. Z wykształcenia plastyk i architekt krajobrazu, a także przewodnik po Warszawie. Wychowany w domu wypełnionym sztuką i historią. Zakochany „po uszy” w przedmiotach. Przez wiele lat prowadził własną galerię z antykami, organizował wernisaże różnych artystów. Od czasu do czasu animuje i prowadzi zajęcia plastyczne dla dzieci np. z domów dziecka. Ogromnie ceni sobie indywidualizm i wrażliwość każdego człowieka. Wierzy, że od każdego można się czegoś nauczyć, nie zważając na jego wiek.

Prywatnie jest tatą 6-letniej Niny, lubi słuchać muzyki klasycznej, podróżować i poznawać ciekawe miejsca związane ze sztuką oraz grać w brydża.

Michał Kloch

Programowanie | OzoCode | Akademia OSMO | Kurs Swift Playgrounds | Montaż i produkcja video | Młodzi przedsiębiorcy

Jest niepoprawnym gadżeciarzem, zakochanym w technologii i śledzącym nieustannie aktualne trendy oraz wszelkie nowinki z rynku. Ukończył Wyższą Szkołę Promocji na Wydziale Reklamy. Od wielu lat związany zawodowo z marką Apple, obecnie menager w firmie Alstor. Posiada wieloletnie doświadczenie jako trener i szkoleniowiec.

Fascynuje go design i wzornictwo przemysłowe oraz architektura.

Dominika Kasprzycka-Gałczyńska

Gordonki

Muzyka towarzyszy jej od najmłodszych lat. Jest absolwentką ZPSM im. F. Chopina w Warszawie na Wydziale Wokalnym, a także Akademii Muzycznej im. F. Nowowiejskiego w Bydgoszczy na Wydziale Dyrygentury, Jazzu i Edukacji Muzycznej. Ukończyła Kurs Gordonowski organizowany przez Fundację Kreatywnej Edukacji. Jej osiągnięcia to m.in. IV. miejsce w polskiej edycji Idola, I. miejsce w Szansie Na Sukces (repertuar Ewy Bem), III. miejsce w Opolskich Debiutach, I. miejsce w Konkursie „Pamiętajmy o Osieckiej” Nadzieja Roku 2011. Zdobyła także nagroda główną konkursu Pamięci Andrzeja Zauchy.

Jej pasją jest rozbudzanie wrażliwości muzycznej u wszystkich, bez względu na wiek. Przez 5 lat zajmowała się nauką śpiewu dla dzieci, młodzieży i dorosłych, a od ponad 4 lat prowadzi zajęcia umuzykalniające dla najmłodszych. Dodatkowo spełnia się śpiewając w zespole wokalnym Singin’ Birds. Prywatnie jest mamą 15-miesięcznej Heli.

Agnieszka Filipkowska

Angielskie śpiewanki – Little songs 

Magister filologii polskiej i absolwentka studiów podyplomowych w zakresie przygotowania pedagogicznego do nauczania języka angielskiego. Przez osiem lat pracowała w szkole podstawowej, obecnie zaś prowadzi zajęcia językowe głównie w przedszkolach, żłobkach i klubikach dziecięcych. Jest też autorką bloga https://angnieszka.pl/ popularyzującego wykorzystanie tablicy filcowej jako narzędzia edukacyjnego. Współpracuje z wydawnictwem WSiP przy tworzeniu polskich i angielskich tekstów do podręczników dla najmłodszych oraz z czasopismem dla nauczycieli języka angielskiego Get Creative.

Prywatnie jest szczęśliwą żoną oraz mamą Janki i Hani. W tak zwanym wolnym czasie lubi zajmować się ceramiką i odnawianiem niekochanych mebli.

Edyta Adamus

Ceramika 

Z wykształcenia pedagog specjalny. Na co dzień pracuję z dorosłymi osobami z niepełnosprawnością intelektualną w Warsztatach Terapii Zajęciowej. Od 11 lat prowadzę własną pracownię ceramiki dla dzieci i dorosłych, gdzie stwarzam możliwości na twórcze i artystyczne spędzenie czasu. Prowadzę dodatkowe zajęcia z ceramiki w społecznym przedszkolu integracyjnym.

Magdalena Chludzińska

Sztuka użytkowa 

Z wykształcenia archeolożka, od lat zajmuje się prowadzeniem zajęć z dziećmi i dorosłymi z zakresu szeroko pojętej sztuki i jej historii oraz warsztaty plastyczne. Miłośniczka podróży, zwłaszcza tych na wschód od Polski. Od czasu do czasu przewodniczka po Warszawie. Na co dzień współpracuje z Muzeum Narodowym i Uniwersytetem Warszawskim.

Nie wstydź się. Skontaktuj się z nami.

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z nami, napisz do nas. Damy Ci znać tak szybko, jak tylko to możliwe.