Poznaj nas!

Zespół Flob a dob.

Grzegorz Łada-Bartoszewicz

Plastyka

Od ponad 20 lat jest pasjonatem przeszłości i kolekcjonerem sztuki oraz rzemiosła artystycznego. Z wykształcenia plastyk i architekt krajobrazu, a także przewodnik po Warszawie. Wychowany w domu wypełnionym sztuką i historią. Zakochany „po uszy” w przedmiotach. Przez wiele lat prowadził własną galerię z antykami, organizował wernisaże różnych artystów. Od czasu do czasu animuje i prowadzi zajęcia plastyczne dla dzieci np. z domów dziecka. Ogromnie ceni sobie indywidualizm i wrażliwość każdego człowieka. Wierzy, że od każdego można się czegoś nauczyć, nie zważając na jego wiek.

Prywatnie jest tatą 2-letniej Niny, opiekunem psa Figi, lubi słuchać muzyki klasycznej, podróżować (za sprawą swojej żony ☺ ) i poznawać ciekawe miejsca związane ze sztuką oraz grać w brydża.

Michał Kloch

Programowanie | OzoCode | Akademia OSMO | Kurs Swift Playgrounds | Montaż i produkcja video | Młodzi przedsiębiorcy

Jest niepoprawnym gadżeciarzem, zakochanym w technologii i śledzącym nieustannie aktualne trendy oraz wszelkie nowinki z rynku. Ukończył Wyższą Szkołę Promocji na Wydziale Reklamy. Od wielu lat związany zawodowo z marką Apple, obecnie menager w firmie Komputronik. Posiada wieloletnie doświadczenie jako trener i szkoleniowiec.

Prywatnie właściciel papużki o imieniu Mano. Fascynuje go design i wzornictwo przemysłowe oraz architektura.

Dominika Kasprzycka-Gałczyńska

Gordonki

Muzyka towarzyszy jej od najmłodszych lat. Jest absolwentką ZPSM im. F. Chopina w Warszawie na Wydziale Wokalnym, a także Akademii Muzycznej im. F. Nowowiejskiego w Bydgoszczy na Wydziale Dyrygentury, Jazzu i Edukacji Muzycznej. Ukończyła Kurs Gordonowski organizowany przez Fundację Kreatywnej Edukacji. Jej osiągnięcia to m.in. IV. miejsce w polskiej edycji Idola, I. miejsce w Szansie Na Sukces (repertuar Ewy Bem), III. miejsce w Opolskich Debiutach, I. miejsce w Konkursie „Pamiętajmy o Osieckiej” Nadzieja Roku 2011. Zdobyła także nagroda główną konkursu Pamięci Andrzeja Zauchy.

Jej pasją jest rozbudzanie wrażliwości muzycznej u wszystkich, bez względu na wiek. Przez 5 lat zajmowała się nauką śpiewu dla dzieci, młodzieży i dorosłych, a od ponad 4 lat prowadzi zajęcia umuzykalniające dla najmłodszych. Dodatkowo spełnia się śpiewając w zespole wokalnym Singin' Birds. Prywatnie jest mamą 15-miesięcznej Heli.

Agnieszka Filipkowska

Angielskie śpiewanki – Little songs 

Od kilku lat jest nauczycielką języka polskiego i angielskiego w społecznej szkole podstawowej. Prowadzi też autorskie kółko zainteresowań ”English Drama”. Współpracuje z WSiP-em przy tworzeniu tekstów literackich dla najmłodszych. Prywatnie, mama dwujęzycznej Hani i jeszcze niewiele mówiącej, ale wiele przyswajającej Janki. Od zawsze kocha śpiewać, rymować i bawić się w teatr, choćby najmniejszy na świecie.

Izabela Markiewicz

Wokal

Swoje wykształcenie zdobywała w Polsce i poza jej granicami. Tytuł magistra (aktorstwo dramatyczne) obroniła w WSKiMS w Warszawie. Swój warsztat aktorski szkoliła także w Actors Temple w Londynie. Studiowała również Produkcję filmową i telewizyjną na Uczelni Łazarskiego w Warszawie. Od 2015r. jest członkiem organizacji Institute for Vocal Advancement w USA zrzeszającej nauczycieli-wokalistów. Jest laureatką wielu prestiżowych festiwali wokalnych, krajowych i międzynarodowych m.in. International Song Festival Carpathia. Jako wokalistka współpracowała przy różnorodnych projektach muzycznych m.in. Ludoffe Figle z Grażyną Łobaszewską, Lorą Szafran, Anną Serafińską. Jako aktorka głosowa znana jest ze swoich ról dubbingowych, m.in. „Monster High”, „Mako Mermaids”, „Hannah Montanna”, „Sailor Moon”, „Angry Birds”. Od 2019r. współpracuje także z Teatrem Polskiego Radia.  Na srebrnym ekranie kojarzona z ról w serialach: „Barwy Szczęścia”, „Przyjaciółki”, „Stulecie Winnych”, „Na Sygnale”. 

Pedagog z zamiłowania i pasji. Od 2007r. zajmuje się warsztatową pracą z dziećmi i młodzieżą w zakresie aktorstwa, dykcji, emisji głosu oraz śpiewu. 

Prywatnie opiekunka pieska Ushera, fanka bikram jogi oraz starego brzmienia muzyki R&B. 

Dominik Sieńko

Dominik jest absolwentem Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych nr 4 im. K. Szymanowskiego w Warszawie. Aktualnie student I roku logopedii na Uniwersytecie Warszawskim. Od lat pobiera lekcje u certyfikowanego trenera głosu – Krzysztofa Wojciechowskiego, do którego uczniów należą m.in. Margaret, Monika Borzym, KAEN, Paweł Izdebski, Magda Bereda. Dominik występował na wielu scenach w kraju, a także za granicą. Występował między innymi w Filharmonii Narodowej, Studio Koncertowym Polskiego Radia im. W. Lutosławskiego oraz w Muzycznym Studio Polskiego Radia A. Osieckiej. Na co dzień śpiewa w zespole Freshmood, z którym wykonuje utwory autorskie. Na swoim koncie ma liczne wyróżnienia i nagrody zarówno w krajowych, jak i międzynarodowych konkursach wokalnych. Jego autorski utwór pt. „Upadły wstań” został zaprezentowany w audycji „Fonoteka polska”, w internetowym radiu Praga, a „Wychodzę” uplasowało się w pierwszej dziesiątce w głosowaniu „Będzie głośno” w plebiscycie Polskiego Radia (kwiecień – 4 miejsce, maj – 7 miejsce). 

Agata Meilute

Teatralna banda –  zajęcia wprowadzające w tajniki świata teatru

Agata jest aktorką i instruktorką teatralną, absolwentką Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Jej profesorami byli m.in.: Zbigniew Zapasiewicz, Anna Seniuk, Krzysztof Kolberger, Joanna Szczepkowska. Współpracowała z Nettheatre, Teatrem Studio w Warszawie, Teatrem Kamienica, Teatrem Bajka. Zagrała też w kilku filmach i produkcjach telewizyjnych. Prowadziła warsztaty teatralne i recytatorskie dla dzieci i młodzieży. Przez kilka lat była w składzie jury konkursu recytatorskiego w Muzeum Anny i Jarosława Iwaszkiewiczów w Stawisku. 

Lubi gotować, przyjmować gości, słuchać opowieści, spacerować i obserwować. Jest mamą Marceliny i Maurycego i z tej roli cieszy się najbardziej.

Magdalena Chludzińska

Sztuka użytkowa 

Z wykształcenia archeolożka, od lat zajmuje się prowadzeniem zajęć z dziećmi i dorosłymi z zakresu szeroko pojętej sztuki i jej historii oraz warsztaty plastyczne. Miłośniczka podróży, zwłaszcza tych na wschód od Polski. Od czasu do czasu przewodniczka po Warszawie. Na co dzień współpracuje z Muzeum Narodowym i Uniwersytetem Warszawskim.

Nie wstydź się. Skontaktuj się z nami.

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z nami, napisz do nas. Damy Ci znać tak szybko, jak tylko to możliwe.