ZOBACZ, JAK ZYSKAĆ BEZPŁATNE ZAJĘCIA DLA DZIECI

Zajęcia plastyczne

Zapisz się!
Na zajęciach plastycznych dzieci poznają różne techniki, bawią się farbami, plasteliną, pastelami, węglem i ołówkiem, a innym razem kolorowymi kartkami i klejem. Wszystko po to, aby poznać świat sztuki i rozbudzić w sobie fantazję. Tak kształtujemy własny indywidualizm.

Co zajęcia plastyczne dają dzieciom?

Zajęcia plastyczne we Flob a dob zwiększają wrażliwość, ucząc i rozwijając umiejętność obserwacji, jak i analizy otaczającego nas świata, spostrzegania w nim różnorodności materiału faktury i struktury. Dzieci wykonując prace plastyczne doskonalą swoje zdolności manualne, uczą się myślenia abstrakcyjnego, jak i planowania płaszczyzny oraz przestrzeni. Zapoznanie się z pojęciami barwy, formy i zasad kompozycji ułatwia naszym podopiecznym nie tylko tworzenie coraz lepszych prac, ale w przyszłości ułatwi im na przykład tworzenie znakomitych prezentacji w szkole, czy pracy lub urządzenie i zaplanowanie własnego domu.

Plastyka to nie tylko zabawa farbami, pędzlami czy kredkami. To także skupienie, staranność, konsekwencja, czy umiejętność planowania – cechy, które wykorzystywane są także w innych aspektach życia, w trakcie innych szkolnych zajęć, zarówno tych artystycznych, jak i na przedmiotach ścisłych. 

Inwestując w zajęcia plastyczne budujemy w dziecku jego indywidualizm, dając mu nowe możliwości na wyrażenie siebie, swoich uczuć, czy pokazania w jaki sposób widzi świat i uwrażliwiając na piękno. Dajemy mu narzędzia, które będzie wykorzystywać przez całe swoje życie, bez względu na to, czy zostanie artystą, czy księgowym. 

 

Klub Flob a dob zlokalizowany jest w Warszawie, na Żoliborzu, niedaleko stacji Metro Marymont. Zajęcia plastyczne przygotowane są dla dzieci w wieku od 3 do 12 lat. W trakcie zajęć wykonujemy także prace plastyczne na Dzień Mamy, Taty, Babci, czy Dziadka. Tematy na zajecia plastyczne dostosowane są indywidualnie do wieku i możliwości dzieci.

Zobacz, jakie prace plastyczne wykonaliśmy na zajęciach.

Czas trwania zajęć:

30 min grupa 3 – 4 lata,
45 min: 5 – 7 lat,
60 min:  grupa 8 – 12 lat

Cena pojedynczych: 45 zł / Karnet 4 kolejnych zajęć: 160 zł

Maksymalna ilość dzieci: 8

Grupy wiekowe: 3 – 4 lata | 5 – 7 lat | 8 – 12 lat 

Zapisz się już teraz!