Stworzyliśmy miejsce, gdzie poprzez zabawę przybliżamy dziecku tajniki świata, używając zmysłów dotyku, wzroku i słuchu. Staramy się odkryć w każdym coś wyjątkowego – coś, co na zawsze pozwoli mu czuć się szczególnym. Da siłę, by iść w przyszłość. Budować, zdobywać i cieszyć się życiem. 

U nas każdy w magiczny sposób zobaczy świat na przestrzeni wieków. Zajrzy w czasy prehistorii, by po chwili wybiec w przyszłość. Na ZAJĘCIACH PLASTYCZNYCH pozna wiele technik wyrażania siebie za pomocą sztuki. Podczas OPOWIEŚCI O ŚWIECIE dowie się, jak to jest, że światło towarzyszy nam od zarania ludzkości lub jak odmierzany był czas w zamierzchłych epokach. Przy okazji Twoja pociecha będzie mogła nie tylko zobaczyćale i dotknąć to, o czym będziemy opowiadać. Niejednokrotnie będą to przedmioty, które można spotkać tylko w muzealnej gablocie. 

Na zajęciach z PROGRAMOWANIA i ROBOTYKI dzieci za pomocą zabawy poznają tajniki współczesności. Zadawać będą sobie pytanie, jak będzie wyglądał świat za kolejne 100 lat. 

Wiadomo: programowanie, robotyka, algorytmy i pętle – w pierwszej chwili brzmią tajemniczo, a czasami nawet strasznie. Jednak u nas razem ze stworkiem Abby z Osmo Play oraz małym robotem SPRK ze Sphero pokazujemy, że nie ma się czego bać, a wręcz przeciwnie, jest to fantastyczna zabawa. Bawiąc się, uczymy logicznego myślenia i rozwiązywania problemów.

 

Kiedy w naszym życiu pojawiła się mała istota i zawładnęła nami, zmieniając nasz punkt widzenia, zadaliśmy sobie pytanie: Czego chcielibyśmy nauczyć tego małego człowieka? Na jakie zajęcia chcielibyśmy go posłać? Z czasem rozpoczęliśmy poszukiwania. Okazało się, że nikt nie oferuje dziecku miejsca, w którym – jak magiczną klamrą – spięty będzie czas. Przeszłość, teraźniejszość i przyszłość. Czyli to, co jest najważniejszym fundamentem do zrozumienia świata. Wierzymy, że każdy człowiek jest inny i każdy jest wyjątkowy. Czasem tylko trzeba wydobyć tą indywidualność…

Pomysł stworzenia FLOB A DOB dorastał w nas od dawna. Aż w końcu nadszedł czas, aby się z nim zmierzyć. Dzielimy się naszymi pomysłami i czerpiemy nowe inspiracje od naszych klubowiczów. Uważnie wsłuchujemy się w potrzeby dzieci i z pasją staramy się im tworzyć wymarzone zajęcia.