ZOBACZ, JAK ZYSKAĆ BEZPŁATNE ZAJĘCIA DLA DZIECI

Zapisz się już teraz!

Wybierz typ zajęć i wypełnij formularz. Płatności możesz dokonać w prosty sposób za pomocą PayU lub gotówką na miejscu. 

Masz pytania?

Przygotowaliśmy odpowiedzi na klika najpopularniejszych pytań. Jeżeli nie ma wśród nich odpowiedzi na Twoje pytanie, napisz do nas lub zadzwoń.

Jak zapisać dziecko na zajęcia?

Na każej z podstron zajęć znajduje się formularz rejestracyjny. Naszą pełną ofertę znajdzesz na stronie "Zajęcia".

Jak mogę zapłacić za zajęcia?

Podczas dokonywania rezerwacji, pojawi się okno z wyborem formy płatności. Za zajęcia można zapłacić gotówką - na miejscu w klubie, albo poprzez szybkie płatności internetowe. 

Czy mogę zapisać dziecko tylko na pojedyncze zajęcia?

Tak, zapisując się na zajęcia możesz wybrać zapis na pojedyncze zajęcia lub karnet. Karnet obejmuje 4 wejścia na 4 kolejne zajęcia.

Jak działa karnet?

Karnet obowiązuje na cztery wejścia na dane zajęcia. Oznacza to, że jeżeli został wykupiony karnet np. na środowe zajęcia plastyczne, to obowiązuje on tylko na owe zajęcia - na cztery następujące po sobie środowe spotkania.

Co w przypadku nieobecności, jeżeli mam wykupiony karnet?

W przypadku pojedynczej nieobecności i wykupionym karnecie, karnet zostaje przedłużony o kolejny tydzień. Większa ilość nieobecności nie przedłuża okresu ważności karnetu.

Czy moje dziecko może dołączyć do zajęć w dowolnym momencie?

Tak! We Flob a dob stawiamy na indywidualne podejście do każdego dziecka i niezależnie, czy będzie uczęszczać na plastykę, czy programowanie, będzie mogło dołączyć do grupy w dowolnym momencie.