ZOBACZ, JAK ZYSKAĆ BEZPŁATNE ZAJĘCIA DLA DZIECI

Poznaj opinie klubowiczów o Flob a dob

Doskonała
Na podstawie 25 opinii
Marzena A
Marzena A
2022-04-20
Wspaniale miejsce dla dzieci!
Ola Kudlak
Ola Kudlak
2021-06-28
Świetne zajęcia!
Karolina Rożalska
Karolina Rożalska
2021-05-08
Zajęcia z programowania dla dzieci są super. Mój 4-latek je uwielbia! Prowadzący ma podejście do dzieci i potrafi przekazać wiedzę. Na zajęciach plastycznych również nie będziecie się nudzić. Polecam! :)
Dominika Sz
Dominika Sz
2020-08-30
Najlepsze miejsce w Warszawie z najlepszymi ludźmi! Moja 9 latka zawsze wraca zachwycona z warsztatów, o półkoloniach nie mogła skończyć rozmawiać, a ostatnio miała nawet okazję obchodzić magiczne urodziny. Polecam bardzo szczególnie na imprezy okolicznościowe i tematyczne, my na pewno będziemy stałymi bywalcami.
Anna Grudniewicz
Anna Grudniewicz
2020-08-12
Wakacyjne zajęcia muzealno-plastyczne to był strzał w dziesiątkę. Dzieciaki cały dzień w ruchu, zwiedzające fantastyczne zakątki Warszawy, przy okazji dowiadujące się mnóstwa ciekawostek. Ogromne podziękowania dla pana Grzegorza za profesjonalizm oraz cudowne podejście do dzieci i rodziców.
Nika Art
Nika Art
2020-07-17
Wspaniałe miejsce i sympatyczni właściciele, którzy uratowali mnie przed widmem organizowania urodzin córki w "kulkach". Indywidualne podejście, przygotowanie wydarzenia z wyjątkowym pietyzmem, ale i luzem. Dzieci były zachwycone tematycznymi zajęciami plastycznymi i programowaniem, a rodzice docenili możliwość spokojnej rozmowy i naprawdę wartościowego czasu spędzonego razem. Bardzo, bardzo polecam na kameralne spotkanie urodzinowe - bez wrzasków, dzikich harców i plastikowego blichtru, za to z humorem, spokojem i doskonałą jakością. Moje urodziny też tam chyba zorganizuję :)