ZOBACZ, JAK ZYSKAĆ BEZPŁATNE ZAJĘCIA DLA DZIECI

KidsMovie

animacja poklatkowa i montaż video dla dzieci.
Zapisz się!
Zajęcia KidsMovie przygotowaliśmy w oparciu o idee STEAM, która mówi o połączeniu wielu dziedzin w jedno. W taki właśnie sposób, w trakcie warsztatów łączymy sztukę z technologią i nauką. Ćwiczymy zdolności manualne i plastyczne. Rozwijamy kreatywność opowiadając historie i zdobywamy nowe umiejętności, takie jak montaż video.

Zrobiłem to samodzielnie.

W trakcie zajęć nie dajemy dzieciom gotowych rozwiązań. Nie ma tu jednej słusznej drogi na uzyskanie konkretnego efektu. Z prostych materiałów budujemy własną scenografie, ozdabiając ją i malując według uznania. 

Opowiedz mi bajeczkę.

Początek wszystkiego co zostanie stworzone podczas zajęć jest tylko w głowach dzieci. To one wymyślają historie i opowiadania, które później zostaną przedstawione przy użyciu animacji poklatkowej. Zanim przystąpimy do realizacji, musimy wszystko uporządkować. Tworzymy scenorysy, szkicując scenografie, poszczególnych bohaterów, zastanawiamy się nad dialogami i ruchem scenicznym.

Montaż video? Nic trudnego.

Dzięki prostej, ale dostarczającej wielu rozwiązań aplikacji iMovie dzieci, za pomocą iPad’ów będą mogły w prosty sposób zmontować poszczególne zdjęcia w jeden fantastyczny film. Ale czy montaż to wszystko? Pewnie, że nie! Pozostaje nam nagrać dialogi, dodać napisy i odpowiedni podkład muzyczny. 

Co zyska Twoje dziecko?

  • rozwinie kreatywność na wielu poziomach
  • pozna techniki i możliwości montażu video
  • nauczy się dokładnej i sumiennej pracy
  • trening zdolności manualnych i plastycznych
  • wypełni swój czas świetną i rozwijającą zabawą

Czas trwania zajęć: 45 min

Cena pojedynczych: 45 zł / Karnet 4 kolejnych zajęć: 160 zł

Maksymalna ilość dzieci: 8

Grupy wiekowe:  9 – 12 lat 

Daj znać!

Grafik zajęć KidsMovie zostanie ustalony, gdy zbierze się minimum 4 osobowa grupa chętnych.

12 + 7 =