Młodzi przedsiębiorcy

czyli skąd się biorą i czym są pieniądze.
Zapisz się już teraz!

Matematyka w życiu codziennym.

Dodawanie, odejmowanie, dzielenie i mnożenie. W pamięci! Obsługując klientów Pizzerii dzieci rozmieniają pieniądze, wydają resztę i planują budżet. Wszystko to z czym spotykamy się każdego dnia, dzięki czemu szybciej i sprawniej wykonują kolejne działania matematyczne.

Umiejętności przedsiębiorcze.

Zakładamy własny biznes! Otwieramy Pizzerie i ruszamy ze sprzedażą. Pojawiają się pierwsi klienci, pierwsze zamówienia i pierwsze opinie. A po całym dniu ciężkiej pracy, pełnej liczenia i koncentracji przychodzi moment płacenia podatków, kupowania produktów i podsumowania wyników. Odkładamy, inwestujemy i planujemy budżet, tak by nasi klienci oceniali nas coraz lepiej, a nasz biznes zarabiał coraz więcej.

Zabawa jest najważniejsza!

Najlepszym rozwiązaniem jest nauka poprzez zabawę. Połączenie fizycznych elementów z wirtualnym światem pobudza wyobraźnię i motywację do nauki.

Młodzi przedsiębiorcy to autorskie pozalekcyjne zajęcia dla dzieci, które w oparciu o nowatorska aplikacje Pizza Co. umożliwiają dzieciom wcielenie się w role właściciela restauracji. Obsługując gości nasi podopieczni w sposób naturalny uczą się matematyki, ćwicząc wykonywanie działań w pamięci. Sukcesywnie wzrastające tempo napływających klientów wymaga pełnego skupienia, dobrego refleksu i spostrzegawczości. Dodatkowo, wykonując swoje zadania, dzieci posługują się małymi krążkami symbolizującymi składniki pizzy, czy bilon, rozwijając tym samym zdolności manualne.

 

Co zyska Twoje dziecko?

  • umiejetność szybkiego liczenia w pamięci 
  • wiedzę czym są, skąd pochodzą i jaką mają wartość pieniądze
  • zrozumie istotę oszczędzania
  • świadomość, jak ważna jest staranność i zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • i to co najważniejsze, fantastycznie spędzony czas pełen dobrej zabawy.

 

Czas trwania zajęć: 45 min

Cena pojedynczych: 45 zł / Karnet 4 kolejnych zajęć: 160 zł

Maksymalna ilość dzieci: 8

Grupy wiekowe: 9 – 12 lat