Little Songs

Angielskie śpiewanki
Zapisz się!Poznaj opinie.

Little Songs to:

 • proste melodyjne piosenki śpiewane na żywo przy akompaniamencie gitary lub ukulele,
 • atrakcyjne kolorowe rekwizyty (karty obrazkowe, pacynki, maskotki, zabawki, pomoce sensoryczne itp.) dla każdego uczestnika zajęć,
 • tablica filcowa, na której prezentowana jest treść niektórych piosenek,
 • zabawy z kolorową chustą animacyjną,
 • anglojęzyczne książki dla najmłodszych prezentowane w sposób angażujący wszystkie zmysły najmłodszych uczestników zajęć,
 • dużo ruchu i dobrej zabawy!

A wszystko to w języku angielskim, który przy wsparciu muzyki, rekwizytów i prostych gestów, staje się naszym naturalnym narzędziem komunikacji. 

Praca-zabawa z dzieckiem nie musi kończyć się na zajęciach. Mają one także stanowić inspirację dla rodziców, którzy mogą uczyć się nowych piosenek czy rymowanek i powielać je w dowolnych ilościach na użytek domowy.

Co Twoje dziecko zyskuje dzięki Little Songs?

 • oswojenie się z brzmieniem obcego języka
 • nauka reagowania na proste komunikaty w języku angielskim
 • przyswajanie przez zabawę słów i zwrotów a nawet całych wierszyków i piosenek w języku angielskim
 • ćwiczenie koncentracji i umiejętność aktywnego słuchania
 • ćwiczenie koordynacji ruchowej i rozwijanie świadomości ciała
 • rozwijanie wrażliwości muzycznej
 • okazja do dobrej zabawy i spotkania z rówieśnikami

Spotkania odbywają się przy współudziale rodzica/opiekuna.

 

Opinie klubowiczów:

Bardzo polecam zajęcia Angielskie śpiewanki. Prowadząca, Pani Agnieszka, ma doskonałe wyczucie do pracy z dziećmi, zajęcia są prowadzone bardzo przyjemnie, spokojnie i wesoło. Zajęcia są prowadzone wyłącznie po angielsku. Prowadząca ma bardzo dobry akcent i wszystko tak dzieciom pokazuje i opisuje, że rozumieją i przyswajają bardzo dużo. Powtarzanie materiału jest w świetnej proporcji do nowych treści. Muzycznie i rytmicznie też jest super. Pani Agnieszka bardzo dobrze śpiewa i gra na ukulele. Dzieci na tych zajęciach dużo się ruszają i tańczą. Każde zajęcia mają temat przewodni, z doskonale dobranymi piosenkami i pomocami, które są naprawdę estetyczne i jest ich tak dużo, że dzieci nigdy się nie nudzą, a z drugiej strony nie ma przebodźcowania, bo nie wszystko jest na raz i Pani Agnieszka nad wszystkim panuje. Moje dziecko bardzo dużo korzysta z tych zajęć, śpiewa piosenki w domu, ale o tym jak bardzo je lubi świadczy to, że często prowadzi Angielskie śpiewanki dla swoich pluszaków, wcielając się w rolę Pani Agnieszki.

Dominika Mad

Długo szukaliśmy takiego miejsca. Kameralnie i przytulnie, a zajęcia prowadzone przez ludzi z pasją, którzy kochają dzieci i doskonale mówią ich językiem. Z nami – dorosłymi, też przy tym dogadują się świetnie, co wpływa na wyjątkowo przyjemną atmosferę.
Zajęcia „little songs”, na które uczęszczamy, polecam nawet bardzo wymagającym. Wszechstronnie uzdolniona prowadząca – pani Agnieszka Filipkowska pięknie śpiewa, gra na instrumentach, czasem tańczy, a nawet…czaruje. Potrafi przy użyciu magicznej różdżki tworzyć cuda, które przyprawiają maluchy o błysk w roześmianych oczach. Dzieci uczestniczą w zajęciach całe sobą, naturalnie chłonąc przy tym kolejne angielskie słowa i zwroty. Cieszę się, że takie miejsce jest i że je znalazłam.

Paulina Purc

Cudowne zajęcia! Wciągające nawet najmniejsze (1,5r) dzieci, różnorodne zabawy, świetne pomoce, gitara 🙂 Moje dziecko nie nudziło się ani przez chwilę, ale tez nie czułam, żeby program był przeładowany, a dzieci przebodzcowane.. Bardzo ciepła i otwarta prowadząca to dodatkowy atut:) Na zajęcia trafiłam trochę z przypadku, ale zostanę na pewno na dłużej! Polecam z całego serca

Karolina Kret

Ciekawe, cudownie zaśpiewane, pełne energii zajęcia w bardzo miłym i przyjaznym miejscu. Zaangażowanie Pani Agnieszki na najwyższym poziomie. Ciepła i pomysłowa prowadząca to podstawa przy takich maluchach. Bardzo polecam!

Ka Sia

Bardzo polecam, dzieci wreszcie znalazły ulubione zajęcia, biegną na nie (nie idą) i jeszcze są pretensje dlaczego w święta nie ma zajęć . Kawa zawsze pachnąca i w miły towarzystwie wypita ?
Aga Kraśnicka-Kisiel

Czas trwania zajęć: 40 min

Cena pojedynczych: 40 zł / Karnet 4 kolejnych zajęć: 140 zł

Maksymalna ilość dzieci: 8

Grupa wiekowa: 2-4 lata

Zapisz się już teraz!

Angielskie śpiewanki – Little songs odbywają się w każdy czwartek, o godzinie 11:00 i 12:00.