Wielkanocne warsztaty świąteczne

Zapraszamy wszystkich małych i dużych na serię Wielkanocnych warsztatów świątecznych. Stworzycie na nich słodkie drobiazgi do święconki, jak i wiosenne ozdoby na stół i do domu.

Stroiki

Stroiki świąteczne stanowią piękną dekoracje stołu i wspaniale uzupełniają wnętrze. Wspólnie stworzymy je od samego początku, zaczynając od wieńca z zielonych gałązek bukszpanu, który ozdobimy jajkami, baziami i kolorowymi piórkami.

Kiedy? 2.04 (sobota); start o 15:00

Za ile? 80 zł ( jedna rejestracja = jeden stroik)
Dla kogo? Dla dzieci w wieku od 8 lat, jak i dorosłych.
Czas trwania: około 90 min

Ceramiczne dekoracje

Przygotujcie wyjątkowe ozdoby podczas warsztatów ceramicznych, którymi udekorujecie Wasz wielkanocny koszyczek i stół. Warsztaty składają się z dwóch części. Na pierwszej przygotujecie z gliny Wasze świąteczne ozdoby, aby na drugich pomalować je szkliwem i oddać do wypalenia.

Kiedy? 30.03 i 6.04 (środa), start o 18:00
Za ile? 80 zł / osoba (dwa spotkania)
Dla kogo? Dla dzieci w wieku od 5 lat, jak i dorosłych.
Czas trwania: około 60 min

Wielkanocne słodkości

Nic tak nie przyozdobi wielkanocnego koszyczka, jak własnoręcznie polukrowane ciastka, w kształcie króliczka, czy jajka.
Wszystkich tych, którzy chcą spróbować swoich sił w ozdabianiu ciastek lukrem zapraszamy na Wielkanocne Warsztaty Cukiernicze we Flob a dob.
W trakcie warsztatów, każdy otrzyma do polukrowania przepyszne ciastka miodowe, a nasza instruktorka zaprezentuje jak, w prosty sposób wykonać na nich ozdoby z lukru.

Kiedy? 9.04 (sobota), start o 16:00
Za ile? 80 zł / osoba
Dla kogo? Dla dzieci w wieku od 3 lat, jak i dorosłych.
Czas trwania: około 90 min

Wybierz interesujące Cię warsztaty i wypełnij formularz.