ZOBACZ, JAK ZYSKAĆ BEZPŁATNE ZAJĘCIA DLA DZIECI

Tworzenie stron internetowych

Kurs HTML dla dzieci
Zapisz się!

Kurs tworzenia stron internetowych dla dzieci

W trakcie całorocznego kursu tworzenia stron internetowych uczestnicy poznają podstawy kodowania w HTML oraz wykorzystywania kaskadowych stylów CSS. Kurs obejmuje także umiejętność wykorzystania takich narzędzi jak WordPress, czy popularnych systemów wizualnego budowania stron internetowych.

 

Co robimy na zajęciach?

W sposób łatwy, interaktywny i pełen zabawy poznajemy tajniki języka programowania, wykorzystując intuicyjne aplikacje wspierające pisanie kodu. Nauka kodowania w ten sposób staje się prosta i intuicyjna, co czyni ją idealną dla początkujących.

 

Dlaczego warto uczyć się tworzenia stron internetowych?

Umiejętność ta jest nie tylko idealnym ćwiczeniem logicznego myślenia, jak i radzenia sobie z problemami, czy poszukiwaniem rozwiązań. Kodowanie w HTML to kompetencja, którą można wykorzystać zarówno przy realizacji własnych, hobbistycznych projektów, jak i w przyszłości podczas pracy.

Formuła zajęć
Zajęcia mają formułę kursu. Oznacza to, że uczestnicy zobligowani są do uczestnictwa w zajęciach przez cały rok. W związku z tym, że wiedza w ramach kursu nabywana jest etapowo, nie ma możliwości na dołączenie do zajęć w późniejszym terminie.

Czas trwania zajęć: 45 min

Kurs składa się z 33 spotkań o łącznym koszcie 1320 zł. Płatności w cyklach miesięcznych po 160 zł

Maksymalna ilość dzieci: 8

Grupy wiekowe: 11 – 15 lat

Daj znać!

Grafik zajęć z tworzenia stron internetowych zostanie ustalony, gdy zbierze się minimum 4 osobowa grupa chętnych.

4 + 3 =