Karta prezentowa Flob a dob

Karta prezentowa Flob a dob to idealny pomysł na prezent, nie tylko wtedy, gdy nie masz czasu na zakupy. Podarowując dziecku zajecia w naszym klubie dajesz mu możliwość rozwoju jego zainteresowań, poznania nowych technologii, jak i wartościowy czas spędzony wśród rówieśników.

Jak działa karta prezentowa Flob a dob?

Karta prezentowa Flob a dob działa jak przedpłacony voucher na zajęcia. Oznacza to, że kartę o określonej wartości możesz wymienić na zajęcia lub warsztaty w naszym klubie o tej samej wartości.

Okres ważności zakupionej karty to 12 miesięcy. Dzięki temu masz pewność, że osoba obdarowana na pewno znajdzie czas, aby skorzystać z zajęć we Flob.

Co zyskujesz dzięki naszej karcie prezentowej?

  1. Wyjątkowy i niepowtarzalny prezent, jakim jest wartościowy czas dla dziecka, pełen edukacji i dobrej zabawy.
  2. Nie musisz się zastanawiać nad dopasowaniem prezentu do wieku dziecka. Nasze zajęcia dostosowane są do dzieci w wieku od 0 do 12 lat.
  3. Karta prezentowa daje możliwość skorzystania także z warsztatów tematycznych. Oznacza to, że nawet jeżeli w danej chwili nie mamy zajęć, którymi dane dziecko mogłoby być zainteresowane, na pewno znajdzie ono coś ciekawego spośród naszych warsztatów.
  4. Czas. Jeżeli potrzebujesz prezentu „na wczoraj” daj nam znać. Przygotujemy personalizowaną kartę prezentową do własnoręcznego wydruku w ciągu kilku godzin.

Jak zamówić kartę prezentową?

Wypełnij poniższy formularz. W odpowiedzi otrzymasz wszystkie potrzebne informacje. Jeżeli nie możesz czekać, napisz na kontakt@flobadob.pl lub zadzwoń na 502 970 978