darmowe zajęcia

Tydzień otwarty 2 - 5 września
Zapisz się!
Nasza misja
Dlaczego Flob a dob?
Ilse Crawford – projektantka i architektka, powiedziała:

Mamy dwoje oczu, dwoje uszu i jedne usta. I w tych właśnie proporcjach powinniśmy ich używać.

W pełni zgadzamy się z jej słowami. Naszym priorytetem jest inspirować, wyzwalać kreatywność i pobudzać do działania, a nie nie jest to możliwie bez wsłuchania się i pełnego zrozumienia naszego Klienta, a Waszego dziecka, które jest dla nas najważniejsze!
W pełni rozumiemy, że to Wy, Rodzice, wybieracie zajęcia i płacicie za nie, ale dla nas jesteście drugoplanowi. Na pierwszym miejscu stawiamy Wasze dzieci, angażując się w ich rozwój, w pełnym skupieniu na ich indywidualizmie, zarówno pod względem charakteru, jak i umiejętności, czy czasu potrzebnego na przyswojenie nowych zagadnień.

Wybierz zajęcia

Gordonki

Zajęcia, prowadzone wg teorii uczenia się muzyki Edwina E. Gordona, podczas których wykonywanych jest wiele znanych lub improwizowanych „śpiewanek i rytmiczanek”, kierowanych bezpośrednio do dzieci. Oparte są one przede wszystkim na sylabach, dzięki czemu dzieciom łatwiej jest zrozumieć język muzyki.  

Grupy wiekowe:

0 – 1,5 roku | 1,5 – 3 lata

ZAPISZ SIĘ!

Plastyka

Na zajęciach plastycznych dzieci bawią się farbami, plasteliną, pastelami, węglem i ołówkiem, a innym razem kolorowymi kartkami i klejem. Wszystko po to, aby poznać świat sztuki i rozbudzić w sobie fantazję. Tak kształtujemy własny indywidualizm.

Grupy wiekowe:

3-4 lata | 5-8 lat | 9-12 lat

ZAPISZ SIĘ!

OzoCode

Bez tabletów i świecących ekranów. Nauka programowania oparta o proste roboty, programowane przy użyciu kolorowych mazaków. Zajęcia te nie tylko wprowadzają do świata technologii, ale rozwijają kreatywność, zdolności plastyczne, jak i umiejętność opowiadania historii.

Grupa wiekowe:

3-4 lata

ZAPISZ SIĘ!

Akademia OSMO

Nauka programowania to wciągająca zabawa, dzięki której Twoje dziecko rozwija umiejętność logicznego myślenia i rozwiązywania problemów. Towarzyszy nam wirtualny przyjaciel – stworek o imieniu Abby, który dzięki odpowiednio zaprogramowanym ruchom przemierza swoją krainę.

Grupa wiekowa:

5 – 8 lata

ZAPISZ SIĘ!

Swift – kurs kodowania

Swift to potężny i intuicyjny język programowania stworzony przez Apple z myślą o twórcach aplikacji dla systemu MacOS, iOS, watchOS i tvOS. Pisanie kodu jest zabawne i interaktywne, a składnia języka -zwięzła i wyrazista. Swift zawiera nowoczesne funkcje, które programiści uwielbiają.

Grupa wiekowa:

10-12 lat

ZAPISZ SIĘ!

KidsMovie – montaż video

Zajęcia KidsMovie przygotowaliśmy w oparciu o idee STEAM, która mówi o połączeniu wielu dziedzin w jedno. W taki właśnie sposób, w trakcie warsztatów łączymy sztukę z technologią i nauką. Ćwiczymy zdolności manualne i plastyczne. Rozwijamy kreatywność opowiadając historie i zdobywamy nowe umiejętności, takie jak montaż video. 

Grupa wiekowe:

9-12 lata

ZAPISZ SIĘ!

Młodzi przedsiębiorcy

Młodzi przedsiębiorcy to autorskie pozalekcyjne zajęcia dla dzieci, które w oparciu o nowatorska aplikacje Pizza Co. umożliwiają dzieciom wcielenie się w role właściciela restauracji. Obsługując gości nasi podopieczni w sposób naturalny uczą się matematyki, ćwicząc wykonywanie działań w pamięci.

Grupa wiekowa:

10-12 lat

ZAPISZ SIĘ!

Krok po kroku

Zobacz, jak się zapisać na zajęcia testowe! 

Krok pierwszy

Wybierz interesujące Cię zajęcia i dokonaj rezerwacji w wybranym terminie, używając kodu rabatowego „TESTUJE„.

Rezerwacje potwierdzisz dokonując zwrotnej opłaty rezerwacyjnej w wysokości 10 zł. Zwrot opłaty następuje tuż po zakończeniu zajęć testowych.

 

Krok drugi

Odwiedź nas w wybrany przez Ciebie dzień i weź udział w zajęciach! Pamiętaj o przestrzeganiu zaleceń sanepidu i zachowaniu wzmożonej higieny.

Krok trzeci

Spodobał Ci się zajęcia? Super! Dokonaj rezerwacji na zajęcia, a my zwrócimy Ci opłatę rezerwacyjną.

 

Godzin zajęć

wypitych sobotnich kaw

przyjęć urodzinowych

tematyczne warsztaty

Pogadaj z nami!

Nasz adres: Drużbackiej 15, 01-622 Warszawa

Jesteśmy kilka kroków od stacji Metro Marymont!

Zadzwoń: 502 970 978

Napisz do nas: kontakt@flobadob.pl

Na miejscu jesteśmy w godzinach zajęć.